Szanowni Państwo,

z okazji jubileuszu 40 – lecia naszej Szkoły pragniemy Państwu przedstawić ofertę możliwości zakupu koszulki jubileuszowej dla dziecka jak i dla Rodzica.

Koszulka zaprojektowana na tą wyjątkową okoliczność będzie wspaniałą pamiątką dla uczniów, ale i dla Państwa stanowiących naszą wielką, szkolną społeczność. 40-lecie szkoły to niebywała okazja do wspólnego świętowania i integracji. Niech koszulka będzie symbolem tego, że wszyscy jesteśmy w drużynie „Błękitnej”! Im więcej z nas w dniu festynu pojawi się w koszulkach, tym bardziej będziemy mogli pokazać jak ważne są dla nas jedność i wspólny cel, jakim jest to żeby „Błękitna” była miejscem do którego dziś Państwa dzieci przychodzą z wielką ochotą, a za kilka lat wspominali czasy szkolne jako niezwykłą przygodę!

W załączeniu przesyłamy tabelkę z rozmiarami dla poszczególnych rodzajów koszulek:

– symbol 147 – dziecięce,

– symbol 140 – damskie,

– symbol 124 – męskie,

oraz zdjęcia poglądowe.

Dla dzieci koszulka jest dostępna w rozmiarach: 6 – 122 cm, 8 – 134cm, 10 – 146 cm, 12 – 158 a dla dorosłych w rozmiarach od XS do 3 XL w zależności czy męska czy damska..

Dzieci oraz rodzice uczniów klas 0 – 3 mogą zgłosić chęć zakupu koszulki oraz dokonać wpłaty u wychowawcy klasy, a rodzice i dzieci z klas 4 – 8 mogą tego dokonać w portierni obiektu sportowego w dniach od 15 do 22 kwietnia 2024 r. od samego rana do godz. 14:00.

Zamówienia wraz z wpłatą będą przyjmowane w dniach 16 – 22 kwietnia br.

Koszty zakupu koszulek:

Dziecięca – 45 zł

Damska/Męska – 50 zł

Serdecznie zapraszamy!!!

Przy okazji już dziś dziękujemy za wszelkie zaangażowanie w pomoc przy organizacji naszego jubileuszu. Jeśli ktoś z Państwa miałby ochotę wspomóc jeszcze szkołę prosimy o uzupełnienie wpłat na Radę Rodziców.

Widzimy się 25 maja 2024 r. w godzinach 10:00 – 14:00

Do zobaczenia!!!